... Kdo vi kolik slz je ukryto za jednim usmevem, kdo vi kolik bolesti je ukryto za kouskem radosti ...

Víte že?

19. června 2006 v 19:35 | KnoTka |  Blbosti
Víte žě?
Život bez mobilu a telefonu si už nedokážeme vůbec představit. Skoro 80% všech lidí na zeměkouli ještě nikdy s nikým netelefonovalo.
V USA se sní v průměru 350 kusů pizzy za vteřinu. Za den to je přibližně 73000 metrů čtverečních téhle italské speciality.
Na první pohled by tě možná napadlo, že zelení gomoví medvídci mají chuť máty peprné nebo zelených jablek. Omyl, chutnají po jahodách!
Jestli máš někdy problémy s pamětí, nic si z toho nedělej! Takový mozek akvarijních zlatých rybek si dokáže zapamatovat cokoliv pouze tři vtěřiny. No možná je to někdy lepší...
Hru monopoly určitě znáš, nebo ne? A představ si, že ročně se vyrobí na celém světě mnohem víc peněz pro tuhle hru než skutečných bankovek. Škoda že se za ně nedá nakupovat v obchodech.
Stejná látka, kterou obsahují arašídy, jsou i jednou z přísad, které se používají na výrobu dynamitu.
V kabině letadla jsou vždycky dva piloti. Během letu ale nedostanou stejné jídlo. A víš proč? Kdyby bylo náhodou závadné, bylo by špatně oběma, a letadlo by neměl kdo řídit. Takhle se udéla špatně jen jednomu, druhý bude moct v klidu pilotovat.
Každý z nás má přibližně 2 460 snů za rok. To jsou přinejmenším 4 za noc.
Víš, jak by to dopadlo, kdyby se chlapi neholili? Mužské vousy dokážou narůst do délky až devíti metrů, což je řada tří zaparkovaných osobních aut.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama