... Kdo vi kolik slz je ukryto za jednim usmevem, kdo vi kolik bolesti je ukryto za kouskem radosti ...

Hugo "Hurley" Reyes

14. června 2007 v 18:11 | KnoTka |  LOST - Ztraceni
Herec:
Jorge Garcia
Narozen(a):
1977
Kde bydlel(a):
Los Angeles, USA
Co dělal(a) dříve:
Investor, majitel firem
Proč cestoval(a) letadlem:
Vracel se z Austrálie, kde byl navštívit člověka jménem Sam Toomey
Kde v letadle seděl(a):
-

Známá fakta
Hurley začal s přejídáním v době, kdy ho jako malého opustil otec a on musel sám vyrůstat se svojí matkou. Jeho váha se mu poprvé stala prokletím v okamžiku, kdy způsobil nepřímo smrt dvou lidí - to ho přivedlo až do bláznice. Tam se poprvé objevuje jeho imaginární dvojče Dave, spřátelí se také s jiným člověkem, který mu prozradí číselnou kombinaci 4 8 15 16 23 42. Po svém odchodu z blázince tuto kombinaci Hurley vsadí do loterie a vyhraje 114 miliónů dolarů. Investuje do dalších společností (v jedné z nich pracuje Locke) a v době havárii má na kontě 156 miliónů. Jenže peníze mu přinesou jen smůlu, ať už mezi přáteli, v rodině či v lásce. Do Austrálie cestuje, aby se od jistého člověka jménem Sam Toomey dozvěděl, jak se svého prokletí zbavit.

Na ostrově
Nejprve na ostrově jen hláškoval ("Dude"), ostatním přihrával a stavěl golfová hřiště, ale poté objevil falešného cestujícího (Ethan Rom) a účastnil se velké výpravy k vraku lodi Black Rock. Snažil se zabránit otevření poklopu (uviděl na něm pro něj nešťastná čísla), jeho čas přišel ve chvíli, kdy se spojily obě skupiny přeživších a on poznal Libby. Jejich románek byl krátký, Hurley byl poté na čas unesen Druhými. V táboře je to poté stále on, kdo drží dobrou náladu.

Dabing

Bohdan Tůma

Dabing: Wesley Snipes (Blade I-III aj), Jim Carrey (Ace Ventura, Maska, Batman navždy), Cartman (South Park), šerif Wigum (Simpsonovi), Brandon Walsh (Beverly Hills 90210)


Hodnocení postavy: 74%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama